Podczas obozu nabywasz i doskonalisz umiejętności

 1. płetwonurkowe
 2. ratownicze
 3. nurkowania w sprzęcie ABC / freediving
 4. technik pływackich
 5. pierwszej pomocy przedmedycznej
 6. manewrowanie łodzią żaglową + prace bosmańskie
 7. manewrowanie łodzią wiosłową i z silnikiem elektrycznym
 8. pływanie kajakiem i na desce sup

                                                                                                                                             

  KOSZT 2100 zł                                                                                                                    

   Cena obejmuje: 

  • realizacje programu szkoleniowego obozu
  • opiekę wychowawców 
  • kadrę instruktorską 
  • zakwaterowanie i wyżywienie

 

Obóz odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym PERKOZ na Pojezierzu Olsztyńskim w pobliżu niezwykle malowniczego jeziora Pluszne, z którym współpracujemy od wielu lat. Teren, na którym mieści się ośrodek jest ogrodzony, bezpieczny i przyjazny wszelkiej aktywności. Zajęcia z pływania prowadzone są w strzeżonym kąpielisku w jeziorze.

Uczestnik zdobywa szeroki zakres wiedzy   teoretycznej i praktycznej z zakresu samoratownictwa i ratownictwa wodnego, pierwszej pomocy, reanimacji, zachowania się w sytuacjach zagrożenia w wodzie i na lądzie. Szkolenie płetwonurkowe otworzy przed Tobą fascynujący podwodny świat. Kurs podstawowy ma na celu dostarczyć wiedzę na temat teorii nurkowania, sprzętu oraz umiejętności, które pozwolą Ci zadbać o siebie pod wodą. 

Obóz ten skierowany jest do tych wszystkich osób, które chciałyby spędzić część wakacji w niecodzienny sposób, nauczyć się nowych rzeczy, spróbować pokonać swoje słabości oraz wykorzystać możliwości jakie posiadają. Wszystko to realizujemy w przyjaznej i wesołej atmosferze. Starannie przygotowany program obozu daje uczestnikowi pewność wykorzystania każdej chwili do doskonalenia swoich umiejętności. Jest to obóz dla osób lubiących i nie bojących się wysiłku fizycznego.